Credin’in Arkasında 80 Yılı Aşkın Bir Tecrübe Var!


Credin*, Türkiye’nin akaryakıt ve madeni yağ pazarının lideri olan Petrol Ofisi bünyesinde kurulmuş ve BDDK tarafından yayınlanan 27 Mayıs 2022 tarihli kurul kararında verilen izinler doğrultusunda faaliyete geçmiştir.

1941 yılında kamu kuruluşu olarak kurulan Petrol Ofisi’nin yapısı, 1983 yılında Anonim Şirkete dönüşmüştür. 2000 yılında özelleştirme süreci tamamlanmıştır. Petrol Ofisi hisselerinin tamamı, 4 Mart 2017’de dünyanın en büyük enerji ticareti şirketi Vitol’e devredilmiştir. Türkiye’de 2017 yılında gerçekleşen en büyük sermaye hareketi olan bu devir, ayrıca alanında dünyanın en önemli şirketlerinden birinin gerçekleştirdiği dev bir yatırım olarak küresel arenada Türkiye’ye olan güvenin önemli bir göstergesi olmuştur.

Lokal bazda AA- kredi notuna sahip olan ve Türkiye’de 18 bankayla entegrasyonu olan Petrol Ofisi, güçlü finansal yapısı ve nakit akışıyla katma değer üreten yatırımlarına her geçen gün yenisini eklemektedir.

Petrol Ofisi dolayısıyla Credin’in %100 ortaklığına sahip olan Vitol, 50 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. 40’tan fazla ülkede yatırımı olan Vitol, her kıtada yüksek depolama kapasitesi, 250 petrol tankeri ve 7000’den fazla istasyon noktasıyla global çapta hizmet vermektedir.

*Ofisfinans Finansman A.Ş.’ye faaliyet izni verilmesine ilişkin Kurul Kararı: (BDDK, 2022) https://www.bddk.org.tr/Mevzuat/DokumanGetir/1122


7/24 Kesintisiz Hizmet İçin Buradayız!


Dijital müşteri deneyimi baz alınarak hazırlanmış ürünlerimize, günün her saatinde internet sitemiz üzerinden başvuru yapabilirsin. Gün içinde hizmet veren Çağrı Merkezimiz dışında, internet sitemizdeki iletişim formuyla da bize taleplerini hızlıca iletebilirsin.


%100 Müşteri Memnuniyeti Önceliğimiz!


Değer katacak yatırımların finansmanına destek olmak için buradayız. Müşteri deneyimini önemsiyor, bunun için var gücümüzle çalışıyoruz. Ürünlerimiz ve fiyatlandırmamızla ilgili standartların üzerinde şeffaflık sağlarken müşterilerimizin ödeme, taksit görüntüleme, erken ödeme ve yeni bir fırsatı finanse etmeleri için gereken kolaylığı sağlıyoruz. Müşterimize talepleriyle ilgili en kısa sürede dönüş sağlıyor, 81 yıllık bir deneyimin parçası olarak müşteri ile firmamız arasındaki kalıcı bağı oluşturacak “önce müşteri” yaklaşımımızı tüm müşteri hizmetleri süreçlerine ve ürün tasarımlarımıza yansıtıyoruz.

Kredi Kullanmanın Dijital Yolu

Güvenilir

Güçlü ortaklarımızla birlikte tüm işlemleri senin için halleder, en güvenilir hizmeti sunarız.

Hızlı ve Kolay

Vavacars’tan aracını seçer seçmez #HemenCredin kullanıma hazır!

Dijital

Kredi başvuru süreci dijital olarak gerçekleştirilir; bayiye, bankaya gitmene gerek kalmaz.

İş Birliklerimiz

Petrol Ofisi
Akaryakıt sektörünün lideri Petrol Ofisi’nin mobil uygulamasını indirip Credin tarafından sağlanan referans koduyla giriş yaptığında güncel kampanyalarda belirtilen şekilde hediye yakıt puan kazanabilirsin. #HemenCredin müşterisi ol, fırsatları yakala.
VavaCars
İkinci el araç alım-satımına yenilikçi bir bakış açısı getiren VavaCars’ın müşterileri artık araç kredilerini #HemenCredin’den alabilecek. Güçlü entegrasyon yapısıyla VavaCars ile Credin arasında kesintisiz bir deneyim yolculuğu tasarlandı. Bu sayede dakikalar içinde hayalindeki otomobile sahip olabilirsin.
Türkiye İş Bankası
Credin müşterileri kredi ödemelerini Türkiye İş Bankası şubelerinden, ATM’lerinden ve dijital kanallarından rahatlıkla yapabilir.
QNB Finansbank
Credin müşterileri kredi ödemelerini QNB Finansbank şubelerinden, ATM’lerinden ve dijital kanallarından rahatlıkla yapabilir. #HemenCredin’le fırsatların hızını kolayca yakala.
Akbank
Credin müşterileri kredi ödemelerini Akbank şubelerinden, ATM’lerinden ve dijital kanallarından rahatlıkla yapabilir.