MEHMET ABBASOĞLU
Yönetim Kurulu Başkanı
Petrol Ofisi CEO’su ve Petrol Ofisi Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Abbasoğlu Petrol Ofisi bünyesine katılmadan önce Amerika’da ve İngiltere’de Dain Bosworth, Merrill Lynch, Salomon Brothers International, J.P. Morgan, Societe Generale ve Vitol gibi çeşitli firmalarda üst düzey pozisyonlarda görev aldı. Mehmet Abbasoğlu mevcut görevlerinin yanı sıra aynı zamanda E-Power Enerji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, OfisFinans Finansman A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Po Finans ve Teknoloji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Petrolig Dijital ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili görevlerini yürütmektedir.
Z. TUĞBA ŞAHİN
Genel Müdür & Yönetim Kurulu Üyesi
Yüksek öğrenimini İşletme ve Uluslararası Finans alanlarında tamamladı. Kariyerine PwC’de banka bağımsız denetçisi olarak başlamış ve daha sonra aynı şirkette satın alma ve birleşmelerde mali danışmanlık görevini yürütmüştür. Petrol Ofisi’nde iç kontrol, strateji, iş geliştirme, proje yönetimi, operasyon ve süreç geliştirme alanlarında farklı birimlerde yöneticilik yapmıştır. Aynı zamanda Petrolig Teknoloji ve Dijital A.Ş. yönetim kurulu üyesidir. SMMM belgesi vardır.
DOĞAN ÇELİK
Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Yüksek öğrenimini İşletme, İktisat, Siyaset ve Hukuk alanlarında tamamladı. Finans ve reel sektörlerinde hazine, risk, finansal planlama ve sigorta alanlarında uzun yıllar yöneticilik yapan Doğan Çelik son olarak Vitol ve Petrol Ofisi grubunun finans iştiraklerinin tasarlanması ve hayata geçirilme projelerinin yönetimini de üstlenmiştir.
MÜGE METE
Ürün ve Satış Direktörü
Yüksek öğrenimini Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri alanlarında tamamladı. 2004 yılında Vakıfbank’ta çalışma hayatına başladı. Finans sektöründe sırasıyla TEB ve ING’de CRM ve dijital projeleri yönetti. KYC, müşteri edinim süreçleri, veri kalitesi gibi pek çok farklı alanda önemli projelerde yer aldı.