Credin’in gücüne güç katan yönetim ekibiyle tanışın.

Yönetim Kurulu Başkanı
Özgür Akman
Yönetim Kurulu Başkanı
Hukuk ve Uluslararası İlişkiler yüksek lisansı yaptıktan sonra MBA ve Pazarlama Doktorası programlarına katılmıştır. Grubumuza katılmadan önce Dentons LLP Avukatlık Ortaklığı’nda kurucu ortak olarak görev yapmıştır. Serbest avukatlık kariyerinde enerji ve finans sektörlerinde hukuki danışmanlık yapmıştır. Petrol Ofisi A.Ş. Hukuk, Etik ve Uyum Direktörlüğü ile POTAS Akdeniz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. yönetim kurulu üyeliği görevlerini yürütmektedir.
Genel Müdür & Yönetim Kurulu Üyesi
Z. TUĞBA ŞAHİN
Genel Müdür & Yönetim Kurulu Üyesi
Yüksek öğrenimini İşletme ve Uluslararası Finans alanlarında tamamladı. Kariyerine PwC’de banka bağımsız denetçisi olarak başlamış ve daha sonra aynı şirkette satın alma ve birleşmelerde mali danışmanlık görevini yürütmüştür. Petrol Ofisi’nde iç kontrol, strateji, iş geliştirme, proje yönetimi, operasyon ve süreç geliştirme alanlarında farklı birimlerde yöneticilik yapmıştır. Aynı zamanda Petrolig Teknoloji ve Dijital A.Ş. yönetim kurulu üyesidir. SMMM belgesi vardır.
Yönetim Kurulu Başkan Vekili
DOĞAN ÇELİK
Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Yüksek öğrenimini İşletme, İktisat, Siyaset ve Hukuk alanlarında tamamladı. Finans ve reel sektörlerinde hazine, risk, finansal planlama ve sigorta alanlarında uzun yıllar yöneticilik yapan Doğan Çelik son olarak Vitol ve Petrol Ofisi Grubunun finans iştiraklerinin tasarlanması ve hayata geçirilme projelerinin yönetimini de üstlenmiştir.
Ürün ve Satış Direktörü
MÜGE METE
Ürün ve Satış Direktörü
Yüksek öğrenimini Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri alanlarında tamamladı. 2004 yılında Vakıfbank’ta çalışma hayatına başladı. Finans sektöründe sırasıyla TEB ve ING’de CRM ve dijital projeleri yönetti. KYC, müşteri edinim süreçleri, veri kalitesi gibi pek çok farklı alanda önemli projelerde yer aldı.